CZ EN

Kontaktujte nás

Kámošskej pojezd na A51

07. 26. 2013, autor: Lukáš Turek
účastnící akce: Lukáš Turek, BeachBitch

Jako každej rok kluci z Turnova uspořádali bikovou akci a už z názvu je patrné, že šlo hlavně o to si zajezdit s partou kámošů...avšak součástí byl i pohodovej jam, kde se mi povedlo urvat 3.flek...

Rok co rok kluci z Turnova pořádají u nich v lese akci, která je typická svojí pohodovostí a super atmosférou. Naštestí se rozhodli, že letos tuto tradici nepokazí a tak na minulý víkend byla jasná volba jet již na 5. ročník Kámošskýho pojezdu na A51!

Trať, kterou kluci nakopali celou pouze svejma holejma rukama (za což jim patří největší respekt) nemá asi ani cenu popisovat, protože by to za prvý bylo asi na 10 stran (je tu odhadem okolo 50 skoků) a za druhý - kdo by si o tom chtěl číst, že jo, to se zkrátka musí projet! Toho si bylo vědoma i řada rajdrů a tak účast byla více než slušná...bylo super vidět zase starý známý, jako třeba Tchitchu, Bahyho, Póla Bulwu a mnoho dalších, zkrátka mrkněte na fotku kdo tu všechno byl:)

Celej den je pohoda, jezdí se vláčky, kecá se, griluje se, zevlí se (čemuž se po náročný noci řady bikerů ani není možno divit), kámoš Kiff odstřeluje už asi po 10x za tenhle rok patronu, jinej týpek zase při menším nedoletu na tráňu vidlici (měl by bejt ok, díky bohu), zkrátka každej si našel nějak to svoje vyžítí a všichni si to náramně užívaj. 

Hraje se taky na Z.M.R.D.A, což je super sranda, člověk si ožíví starý triky a nebo si zkusí některý, který by ho v životě nenapadli:) Já jsem začal hrát později, tak jsem moc nebyl v obraze jak je na tom kdo s písmenkama, ale myslím, že to všem natřel Peters, kterej fakt umí a navíc dává triky (jako 360 no foot a triple! x-up), který prostě nikdo jinej nedá:) Za zmínku určitě stojí místní Danda, kterej má to má fakt nejvíc v paži a neskutečně zabíjí. Jen škoda, že vždycky dostal písmeno, a to třeba když měl dát jen obyčejnej no foot seat grab a on dal rovnou no foot double seatgrab a nebo třeba condor a zavdal rovnou barspin to condor :D :D :D

Poté se má jet ještě Bestrick, ale kluci se dohodnou, že se nakonec pojede rovnou takovej menší Jam a to na úplně nový lajně, která je praconě nazvaná Megan :D Jedná se o sérku - narychlovací gapík, pak 3 dirty a nakonec quarter z možností dopadu na obě strany. Skoky jsou spíše trailsovější, takže zajet nějakou jízdu tu není úplně zadarmo. Mě se naštěstí ta, kterou jsem chtěl zadaří, a nakonec to kluci ohodnotí 3. místem a pivko ze Svijan je moje! :D Druhej flek bere Bahy a první je Danda, kterej jak už jsem psal má neskutečně najeto a nikdo jinej nepřipadal v úvahu. 

Nakonec se jede ještě beer race, což znamená, že jedeš na kole, zastavíš, vypiješ pivo, jedeš dál, a takhle to pokračuje dál, než se dostaneš k cíli:) Já jelikož jsem řidič, tak jsem se nezúčastnil, ale jeden člen mý posádky (Dennis) bere 2. flek, za čož mu patří určitě respekt!

Den se blíží ke konci, probíhá loučení, naházet věci do auta a frrr směrem dom. Na kalbu tu nezůstáváme, a to kvůli tomu, že jsme sportovci a ne žádný ochlastové:D (To víš, že kecám, ale holt jsem měl již předem dohodnutou grilovačku doma, takže bohužel:( )

Ještě bych chtěl na závěr všem poděkovat, byl to opravdu skvěle strávenej den! A taky díky moc fotografům za fotky, konkrétně Cartmenovi, Miroslavu Pochopovi a Tomaassovi, kterýmu jsem je ukradl z Contour Fotopříběhu.

Měj te se a zase příště! Ahoj! 

Fotogalerie

česky english