CZ EN

Kontaktujte nás

Buba startuje sezónu 2013

03. 07. 2013, autor: Big Buba

Co že to dělá Buba v poslední době?

Zdar! Posledních čtrnáct dnů u mě bylo trošku hektickejch. Předminulý víkend odjezd na Masters of Dirt do Vídně, kam jsem se dostal na pozvání samotnýho pořadatele, Georgieho Fechtera. Ale tomu předcházelo hodně nabitý zkouškový období, který jsem ve čtvrtek úspěšně uzavřel a odfrčel spolu s kameramanem Monster Energy směr Rakousko. No, mezitím pár osobních věcí v týdnu vyřešit, postavit kolo a zase zmizet směr Liberec na Forum Dual Mall, to byl uplynulý víkend. Přidávám pár fotek s popisky, abych nenudil dlouhym textem + bonus video

 

Tak jo, kde vůbec začít. Čtrnáct dnů zpátky jsem se na pozvání Georgie Fechtera (zakladatel M.O.D.) podíval na Master of Dirt do Vídně. Začínám s Georgiem pracovat na nějakých projektech a když se vše povede, bude to sakra úlet! Jinak tady na fotce v plný polní s Máťou Česákem, kolega z Monster Energy týmu. Neskutečnej třináctiletej eFeMiXer!

Jojo, bylo to dobrý, jak nikdy!

 

Víkend po M.O.D. jsem se přesunul na Forum Dual Mall do Liberce. Díky Eastern Gravity za skvělou beranici, muhaha!

 

V Liberci, kromě toho, že jse zajišťoval anglickej komentář pro extrem.com živej přenos, tak jsem taky...

 

...na chvíli pustil mikrofón a šel si v rámci exhibice skočit finálovej drop. Po půl roce neježdění na kole to celkem ujde, ne?

 

Chvíli jsem si prubnul i českej komentář, místo Návyho. Bohužel, trofej vítěze jsem nebral já, ale Datel, kterej vyhrál nad Frkym a Kubou Říhou. Krásná práce.

 

Jo, abych nezapomněl. M.O.D. párty bylo jedno velký zatmění, haha!

Videogalerie

česky english