CZ EN

Kontaktujte nás

Sezóna 2012

01. 11. 2013, autor: Imrich Fél
účastnící akce: Imrich Fél

Sezóna utekla jako voda a máme tu zimu, čas pytlíkování nějakých textů a obrázků. Během sezóny jsem shromáždil pár fotek o který bych se chtěl teď s Vámi podělit.

Textem jen něco málo. Sezónu jsem začal dáunhilově. Myslel jsem si jak objedu alespoň celé 3DH plus nějaké lokály, v plánu byl i český pohár. Po druhým závodě se mi ale složilo kolo a závodění padlo. Novej rám bych musel lámat přes koleno a tak jsem zvolil méně bolestivou cestu. Narychlo jsem si sehnat enduro rám od eRBéčka, KoloShop mi to pomohl doskládat a já mohl zase jezdit po zdejších kopcích. Poznal jsem jinou stránku ježdění a musím říct, že chytlavý. Zkusil jsem si pár vyjížděk se zdejšími střelci a propadnul jsem tomu víc než jsem si myslel. Dal jsem si zdejší každoroční ilegal enduro závod Roba Trnky. Neskončil jsem nějak úžasně, ale užil jsem si to.

Mediálně. Nějaká moje fotka se sem tam ukáže i v posledních vydání Velo. Za vším stojí již zmiňovaný Rob Trnka a jemu patří velký dík. U Roba na stránkách (robtrnka.com) je také něco k vidění v CloseUp, který vydává pravidelně.

Co by stálo možná ještě za zmínku tak je DownTown Rakovník, 4místo o strašný dobrý a utekla mi tak možnost si stoupnout na bednu s Frkym. Dále tu byla MRSN, kde se nedařilo na kole ale zato to byla fajn akce. Pak nějaký to ukončování sezóny a nebo uspořádání BeerDH. O tom všem snad v dalších aktualitách.

A závěrem. Zima v půlce a další sezóna před námi. Je tu otázka co dál. Každopádně zůstanu v komunitě šílených kamarádů a následující sezónu na kole zůstanu věrný enduru. Pokusím se objet pár závodů, a že se jich chystá nemálo. Ke sjezdu bych se chtěl vrátit ale asi až během dalšího roku, následující sezónu má přednost motorka.

Jo a chtěl bych poděkovat. Všechno co jsem zažil a všude kde jsem byl, tak díky všem psům z vesnic okolo mě. Bez nich ani ránu.

Fotogalerie

česky english